OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXXI  NIEDZIELA ZWYKŁA

04.11.2018 r.

 

 


1. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:

· w piątek Święto, rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

· w sobotę Św. Leona Wielkiego papieża, doktora Kościoła


2. W poniedziałek 5 listopada zapraszamy młodzież z klasy VII na Msze św. a po Mszy na spotkanie do salki parafialnej. We wtorek 6 listopada zapraszamy młodzież z klasy III gimnazjum na Msze i spotkanie formacyjne. I w środę 7 listopada zapraszamy młodzież z klasy VIII. Obecność obowiązkowa.


3. W niedzielę 11 listopada mija 100 rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości. W naszym Sanktuarium Msza św. dziękczynno – błagalna w   intencji Ojczyzny w tym dniu zostanie odprawiona o godz. 18.00. Wszystkich serdecznie zapraszamy.


4. W przyszłą niedzielę 11 listopada przypada dzień solidarności z Kościołem prześladowanych „Kościół w potrzebie”, w tym dniu odbędzie się zbiórka do puszki przed naszym Sanktuarium.


5. W naszym sklepiku są do nabycia kalendarze na nowy rok 2019. Znicze z wizerunkiem MB. Sulisławskiej w nowych koronach i medale okolicznościowe tzw. 20 łask.


6. Dziękujemy wszystkim, którzy w minioną sobotę sprzątali nasze Sanktuarium i kaplicę. W sobotę 10-go listopada przed południem o posprzątanie Sanktuarium prosimy Panie: Małgorzatę Musiała, Aldonę Guła, Małgorzatę Maj, Małgorzatę Mazur i Bożenę Góral. Kaplicę w Gieraszowicach Panie: Dorotę Adamczak i Marię Zybała.


7. Zachęcamy do czytania i nabywania: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

 

 

 


o. Artur Traczewski CR


Kustosz Sanktuarium